Podujatia

areal otvorenie_01Spoločnosť BIOPEL, a. s. organizovala v stredu 30. novembra 2016 v Kysuckom Lieskovci Záverečnú konferenciu projektu „Biomasové Logistické Centrum“. Súčasťou Záverečnej konferencie bolo i slávnostné otvorenie biomasového logistického centra v Kysuckom Lieskovci. Projekt ukazuje jeden zo základných prístupov k rýchlemu prechodu od fosílnych palív k obnoviteľným zdrojom energie udržateľným spôsobom. Vo štvrtok 1. decembra 2016 sa konala Záverečná konferencia projektových partnerov.

CONECO 2016V dňoch 6. - 9.4.2016 sa na veľtrhu CONECO Racioenergia 2016 v Inchebe Bratislava predstavila i spoločnosť BIOPEL, a. s. v spoločnom stánku so združením BIOMASA. Návštevníkom bol prezentovaný projekt "BIOMASOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM" a jeho filozofia v oblasti výroby, nákupu a predaja biopalív na Slovensku. CONECO je pre spoločnosť BIOPEL, a. s. skvelou príležitosťou, pri ktorej budujeme nielen svoju pozíciu na trhu , ale tiež vzhľadom k prestíži výstavy tu získavame radu kvalitných obchodných príležitostí.

agrokomplex logoV dňoch 18. - 21. augusta 2016 sa na výstavisku AGROKOMPLEX Nitra konala pravidelná, v tomto roku už 43. Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska Výstava. Výstava poskytla priestor celkovo vyše 500 firmám nielen zo Slovenska a z Čiech. Spoločnosť BIOPEL úspešne prezentovala celú škálu biopalív, najmä drevné pelety najvyššej kvality, priamo od slovenského výrobcu.