Novinky

Grilovací peletový box 2

Konečne je tu leto, ideálny čas na letné grilovačky. Vedeli ste, že pelety sú skvelé aj na grilovanie? Grilujete 100% na čistom dreve, ktoré je perfektne vysušené a zlisované do peliet. Oveľa zdravšia a chutnejšia príprava jedla ako pri používaní grilu na drevené uhlie alebo plynového grilu. Pre najväčších fanúšikov grilovania sú novinkou úžasné peletové grily s digitálnym ovládaním, vhodné na grilovanie alebo údenie jedla. Nemáte peletový gril? Nevadí, vyskúšajte naše grilovacie peletové boxy

detské ihrisko webDetské ihrisko zohráva dôležitú úlohu v živote každého dieťaťa. Ihrisko je miestom, kde si dieťa vytvára pohybové návyky a skúsenosti, učí sa odhadnúť riziko a kde sa cíti pri tom bezpečne. Preto je dôležité vybrať správny materiál pre jednotlivé prvky a dopadovú plochu v okolí vyvýšených prvkov na ihrisku. Medzi najvýhodnejšie dopadové materiály umiestnené pod a okolo zariadení detských ihrísk jednoznačne patria drevné štiepky.

Komfortni teplicko c. 10 01Prelistujte si októbrové novinky aj s našim článkom v časopise Komfortní teplíčko, ktorý pravidelne vydáva Klaster Česká peleta. Aj naša spoločnosť je jej členom, nakoľko najmä v Českej republike táto organizácia plní dôležitú úlohu pre podporu a propagáciu zvýšeného využívania biomasy na vykurovanie, predovšetkým drevných peliet.

Celý časopis si môžete prelistovať tu: Komfortní teplíčko

Náš článok pokračuje ďalej:

 

vyvseny zahon biopel webVytvoriť vyvýšený záhon nebolo nikdy jednoduchšie! Nasaďte drevené záhony na seba podľa požadovanej výšky, zvnútra vysteľte vhodnou fóliou, navrstvite drenáž, kompost a zeminu, a môžete sa tešiť z novej záhradky.

 

Pozrieť ponuku ►                  Kúpiť drenáž ►

stiepka drenaz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PONUKA ŠTIEPKA

PONUKA VYVÝŠENÉ ZÁHONY

klima program1.jpg

Naša spoločnosť pripravila pre študentov a pedagógov zaujímavý pdf3-hodinový vzdelávací program. Združenie BIOMASA a spoločnosť BIOPEL sa dlhodobo venujú vzdelávaniu a osvete v oblasti využívania obnoviteľných zdrojov energie, predovšetkým biomasy, na Slovensku.  Naše spoločnosti majú vybudované pevné environmentálne zázemie a veľmi citlivo vnímajú súčasnú celosvetovú klimatickú krízu. Rovnako však vnímame, že táto téma je ešte stále slabo viditeľná. Dnešní študenti sú prvá generácia, ktorá na vlastnej koži pocíti dopady klimatickej zmeny a posledná, ktorá s tým má šancu niečo spraviť.

brikety akciaPotrebujete doplniť zásoby drevných brikiet? Ponúkame kvalitne zlisované drevné brikety, vyrobené na Slovensku, s istotou celoročnej dodávky a zaručíme Vám tiež minimálnu dodaciu dobu. Brikety môžete objednať elektronicky cez náš formulár, telefonicky na 041 451 00 22 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Zabezpečujeme i rozvoz alebo si ich jednoducho vyzdvihnite v našom sklade.

BIOMASA 20Združenie BIOMASA už 20 rokov pôsobí na slovenskom trhu, kde sa je podarilo vytvoriť trh s drevnými peletami a zároveň neúnavne buduje povedomie o využívaní obnoviteľných zdrojov energie. Dnes vidíme, že šetrné využívanie energie z biomasy alebo slnka je dôležitou súčasťou klimatických balíčkov po celej Európe. Ako to vidíme my? Pozrite si náš nový krátky film o biomase. POZRIEŤ FILM

Naďalej však apelujeme, že Slovensko potrebuje legislatívu, ktorá podporí využitie obnoviteľných zdrojov a zníži závislosť našej krajiny na fosílnych palivách. V tejto oblasti totiž v nasledujúcich rokoch dôjde k výrazným zmenám a financovanie fosílnych palív bude postupne ukončené. To znamená žiadne uhlie, zemný plyn, ani príslušná infraštruktúra ...