email servisVykurovacia sezóna oficiálne začala v septembri. BIOMASA naplno vyrába pelety a BIOPEL, a. s. ich intenzívne nakupuje, balí a predáva. Po minulej dlhšie trvajúcej zime je tento rok vyšší dopyt. Cena suroviny na jar neklesla a preto sa aj pelety vyrábajú a predávajú drahšie. Potešiteľným javom je veľký nárast spotrebiteľov zo Slovenska, ktorí si zvykli, že naše pelety sú skutočne kvalitné a nerobia pri ich používaní problémy. 

Novinka
BIOPEL, a. s. prichádza na trh s novým palivom hlavne pre väčšie kotolne: suchými drevnými štiepkami s obsahom vody do 20% a výhrevnosťou 14-15 MJ.kg-1 . Je extrémne dôležité, aby tí ktorí používajú na vykurovanie štiepky nekúrili mokrým palivom. Na skladovanie suchého paliva potrebujete oveľa menší priestor a z dovezeného paliva vytiahnete viac tepla. Rozdiel je aj 20%. A to sa skutočne oplatí !


Máme informácie, že traja výrobcovia na Slovensku zastavili alebo veľmi utlmili výrobu a tak sa na nás obracia viac klientov. Uspokojiť všetkých nie je jednoduché, ale maximálne sa o to snažíme. Od 1. novembra 2018 prichádzajú nové ceny. Sledujte náš CENNÍK.


BIOMASA a BIOPEL zmenili pre väčšinu slovenských zákazníkov menšie palety aj z dôvodu, že vykurovanie peletami riešia často ľudia v menej dostupných lokalitách a manipulácia s veľkými paletami bola nebezpečná. Štandardne dodávame pelety v dvoch druhoch balenia vo vreckách BIOMASA alebo BIOPEL. Všetok materiál do balenia ide len najexkluzívnejší materiál. Robíme tak preto, pretože chceme mať 0% reklamácie. V oboch baleniach sú prirodzene tie isté pelety.

Novinka 1
BIOPEL, a. s. vstupuje na trh s ponukou nových služieb. Považujeme za veľmi dôležité, aby si každý kto vykuruje peletami dal riadne pripraviť kotol na zimu. Predíde tým množstvu problémov.


Novinka 2
BIOPEL, a. s. prichádza na trh s novým palivom hlavne pre väčšie kotolne: suchými drevnými štiepkami s obsahom vody do 20% a výhrevnosťou 14-15 MJ.kg-1 . Je to extrémne dôležité, aby tí ktorí používajú na vykurovanie štiepky nekúrili mokrým palivom. Na skladovanie suchého paliva potrebujete oveľa menší priestor a z dovezeného paliva vytiahnete viac tepla. Rozdiel je aj 20%. A to sa skutočne oplatí !