Novinky

piliny zeleninaVyužite našu jesennú akciu pre Vašu záhradu. Čerstvé piliny sú skvelý materiál na uskladnenie zeleniny. Piliny udržiavajú mikroklímu, ktorá vyhovuje skladovanej koreňovej zelenine. Teda vďaka pilinám môžete mať čerstvú mrkvu, zeler, petržlen, kaleráb, červenú repu v podstate celý rok. U nás si na uskladnenie rovno zakúpite aj drevenú ohrádku s preglejkovým dnom. V rámci tejto akcie bude naša predajňa otvorená aj v sobotu 29.9.2018 od 8.00 do 14.00 hod. 

Inzerat asistentka 001 Inzerat zamestnanec vyroby peliet 2018 001

email servisKončí leto a blíži sa vykurovacia sezóna. BIOMASA naplno vyrába pelety a BIOPEL, a. s. ich intenzívne nakupuje, balí a predáva. Po minulej dlhšie trvajúcej zime je tento rok vyšší dopyt. Cena suroviny na jar neklesla a preto sa aj pelety vyrábajú a predávajú drahšie. Potešiteľným javom je veľký nárast spotrebiteľov zo Slovenska, ktorí si zvykli, že naše pelety sú skutočne kvalitné a nerobia pri ich používaní problémy. Preto prirodzene aj pelety z BIOPEL-u sú drahšie ako rôzne dovážané odpady.

EnergyGlobe NationalWinner 2018 SlovakiaNáš projekt Biomasové Logistické Centrum bol ocenený ako najlepší slovenský projekt 2018 v súťaži ENERGY GLOBE AWARD !!!!!!!!!! Energy Globe Award je prestížne medzinárodné ocenenie za projekty v oblasti trvalo udržateľného rozvoja.

biopel 13Spoločnosť CAEL GROUP, hlavný taliansky obchodný partner BIOPELU a BIOMASY, navštívila opäť naše Biomasové logistické centrum. Pozvanie na stretnutie prijal aj pán Štefan Vrátny zo spoločnosti BIC - Business Inovation Centre Bratislava. Na stretnutí boli prezentované nové inovácie vo výrobnom procese, logistike i kontrole kvality biopalív.  Po skončení obchodných rokovaní sa hostia boli pozrieť priamo do výrobnej a baliacej linky, kde opäť ocenili dôslednosť a profesionalitu pri riadení celého tohto procesu. Hostia prijali i pozvanie na netradičný obchodný obed, ktorý sme pre nich pripravili v Parku Drienová - Husacie hody sa naozaj vydarili.

thumb brikety1Pre našich zákazníkov sme zabezpečili ďalšiu dodávku kvalitných slovenských brikiet vyrobených výlučne z lokálnych surovín. Doplnili sme zásoby drevných brikiet, nezmeškajte najvýhodnejší nákup len do konca augusta. 

showroom biopel 05Pozývame všetkých zákazníkov a záujemcov o vykurovanie drevnými biopalivami do nášho showroomu vykurovacej techniky a drevných biopalív

V showroome vystavujeme krbové kachle a krbové vložky značky Edilkamin na vykurovanie drevnými peletami a drevom. Chceme aby sa energia obsiahnutá v biopalive využívala efektívne, a preto je potrebné spaľovať ich vo vysoko účinných spaľovacích zariadeniach a dbať na jeho  správne nastavenie, údržbu a prevádzku. 

stiepanie dreva1Ste zaneprázdnení a nemáte čas na spracovanie dovezeného palivového dreva? Práve pre Vás sme do nášho portfólia služieb zaradili novú službu štiepanie dreva priamo u zákazníka. Službu zabezpečujeme profesionálnou mobilnou štiepačkou dreva značky POSCH. 

Cena za štiepanie je individuálna a závisí od kvality a druhu dreva, ako i požadovanej výstupnej dĺžky poštiepaného dreva. Cena sa určuje za m3, nie za hodinu. Viete tak dopredu koľko Vás bude poštiepanie dreva stáť.